Reset Password

kliko për të parë të gjitha imazhet

Blue Horizon Resort – Apartament 001

,
Przno, Sveti Stefan
from 40 eur për një natë
Entire home
Apartament
|1 Dhoma gjumi|
Kontrolloni Disponueshmërinë

Description

Apartamentet Blue Horizon janë të vendosura në mënyrë ideale brenda një distancë të shkurtër në këmbë në plazhin me rërë (6 min). Ka 2 pishina në kompleks, një i madh (19 metra) dhe një për fëmijë. Gjithashtu, WiFi FALAS është në dispozicion në faqen Blue Horizon.

Njësia është e pajisur me një oborr spanjol, një kuzhinë të pajisur plotësisht me një mikrovalë, një zonë të shtrojë me një divan, një TV me ekran të sheshtë, një makinë larëse dhe një banjo private me dush dhe tharëse flokësh. Një frigorifer, një furrë dhe sobë janë dhënë gjithashtu, si dhe një kazan.

Apartamenti përmban një tarracë. Gjithashtu, parkim falas private është në dispozicion në faqen.

Fëmijët e të gjitha moshave janë të mirëseardhura.
Aeroportet më të Afërta

Aeroporti i Tivat
20,4 km

Aeroporti i Podgoricës
30,7 km

Aeroporti i Dubrovnikut
61.4 km

Shiko më shumë

Libër Tani

Shto tek të Preferuarat
Kontaktoni Pronarin
Share
Rezultatet e kërkimit tuaj
Periudha
Çmimi për një natë
Çmimi për një natë (7d+)
Çmimi për një natë (30d+)
Minimale net të prenotim
Ekstra çmimi per mysafir
Çmimi në fundjavë
Rezervimet fillon vetëm në
Rezervimet fillon/mbaron vetëm në
Nga 12-05-21 Për 16-05-21
45 eur
45 eur
40 eur
3
-
-
Të gjitha
Të gjitha
Nga 17-05-21 Për 31-05-21
50 eur
50 eur
40 eur
3
-
-
Të gjitha
Të gjitha
Nga 01-06-21 Për 15-06-21
60 eur
60 eur
50 eur
3
-
-
Të gjitha
Të gjitha
Nga 16-06-21 Për 30-06-21
65 eur
65 eur
55 eur
3
-
-
Të gjitha
Të gjitha
Nga 01-07-21 Për 15-07-21
70 eur
70 eur
70 eur
3
-
-
Të gjitha
Të gjitha
Nga 16-07-21 Për 31-07-21
80 eur
80 eur
75 eur
3
-
-
Të gjitha
Të gjitha
Nga 01-08-21 Për 31-08-21
80 eur
80 eur
80 eur
3
-
-
Të gjitha
Të gjitha
Nga 01-09-21 Për 30-09-21
50 eur
50 eur
40 eur
3
-
-
Të gjitha
Të gjitha
Periudha
Nga 12-05-21 Për 16-05-21
Çmimi për një natë
45 eur
Çmimi për një natë (7d+)
45 eur
Çmimi për një natë (30d+)
40 eur
Minimale net të prenotim
3
Ekstra çmimi per mysafir
-
Çmimi në fundjavë
-
Rezervimet fillon vetëm në
Të gjitha
Rezervimet fillon/mbaron vetëm në
Të gjitha
Periudha
Nga 17-05-21 Për 31-05-21
Çmimi për një natë
50 eur
Çmimi për një natë (7d+)
50 eur
Çmimi për një natë (30d+)
40 eur
Minimale net të prenotim
3
Ekstra çmimi per mysafir
-
Çmimi në fundjavë
-
Rezervimet fillon vetëm në
Të gjitha
Rezervimet fillon/mbaron vetëm në
Të gjitha
Periudha
Nga 01-06-21 Për 15-06-21
Çmimi për një natë
60 eur
Çmimi për një natë (7d+)
60 eur
Çmimi për një natë (30d+)
50 eur
Minimale net të prenotim
3
Ekstra çmimi per mysafir
-
Çmimi në fundjavë
-
Rezervimet fillon vetëm në
Të gjitha
Rezervimet fillon/mbaron vetëm në
Të gjitha
Periudha
Nga 16-06-21 Për 30-06-21
Çmimi për një natë
65 eur
Çmimi për një natë (7d+)
65 eur
Çmimi për një natë (30d+)
55 eur
Minimale net të prenotim
3
Ekstra çmimi per mysafir
-
Çmimi në fundjavë
-
Rezervimet fillon vetëm në
Të gjitha
Rezervimet fillon/mbaron vetëm në
Të gjitha
Periudha
Nga 01-07-21 Për 15-07-21
Çmimi për një natë
70 eur
Çmimi për një natë (7d+)
70 eur
Çmimi për një natë (30d+)
70 eur
Minimale net të prenotim
3
Ekstra çmimi per mysafir
-
Çmimi në fundjavë
-
Rezervimet fillon vetëm në
Të gjitha
Rezervimet fillon/mbaron vetëm në
Të gjitha
Periudha
Nga 16-07-21 Për 31-07-21
Çmimi për një natë
80 eur
Çmimi për një natë (7d+)
80 eur
Çmimi për një natë (30d+)
75 eur
Minimale net të prenotim
3
Ekstra çmimi per mysafir
-
Çmimi në fundjavë
-
Rezervimet fillon vetëm në
Të gjitha
Rezervimet fillon/mbaron vetëm në
Të gjitha
Periudha
Nga 01-08-21 Për 31-08-21
Çmimi për një natë
80 eur
Çmimi për një natë (7d+)
80 eur
Çmimi për një natë (30d+)
80 eur
Minimale net të prenotim
3
Ekstra çmimi per mysafir
-
Çmimi në fundjavë
-
Rezervimet fillon vetëm në
Të gjitha
Rezervimet fillon/mbaron vetëm në
Të gjitha
Periudha
Nga 01-09-21 Për 30-09-21
Çmimi për një natë
50 eur
Çmimi për një natë (7d+)
50 eur
Çmimi për një natë (30d+)
40 eur
Minimale net të prenotim
3
Ekstra çmimi per mysafir
-
Çmimi në fundjavë
-
Rezervimet fillon vetëm në
Të gjitha
Rezervimet fillon/mbaron vetëm në
Të gjitha
Price Details
Çmimi për një natë: from 40 eur
Tarifa E Pastrimit: 30 eur E Vetme Tarifë E
Qyteti Tatimore Tarifa: 0.8 eur Për një natë per Mysafir
Minimale nuk e net: 2
Address
Adresa: przno
Qyteti:
Qarku: Sveti Stefan
Shteti: Montenegro
Zip: 85315
Vend: Montenegro
Listing Details
ID e pronës: 36133
Madhësia E Pronës: 46 m2
Dhomat: 2
Dhoma gjumi: 1
Banjo: 1
Odjavljivanje: 07:30 - 10:30
Otkazivanje: FREE 60 days before arrival
Features
Karakteristika Të Tjera
Espresso Coffee Machine
Fax in Complex
Scanner / Printer
TV
WIFI Internet
Wireless Internet

Disponueshmëria

Maj 2021
H M M E P S D
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Qershor 2021
H M M E P S D
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
e kaluara
sot
rezervuar
Verified

Blue Horizon

Kontaktoni Pronarin
x